Školenie

Budúcnosť nášho odvetvia závisí na našej schopnosti školiť a vzdelávať dnes pre potreby zajtrajška.

Spoločnosť Mitutoyo si to uvedomuje a ponúka širokú škálu vzdelávacích kurzov, všetky zaisťované vysoko kvalifikovanými inžiniermi. Všetky kurzy sú založené na dlhoročných skúsenostiach v poskytovaní pomoci, poradenstva a vzdelávania pre výrobné odvetvia v oblasti rozmerovej metrológie. Naša oddanosť zvyšovaniu štandardov vzdelávania v oblasti merania začína pri poskytovaní kurzov, ktoré pokrývajú základy presného merania, až po najdetailnejší obsah danej problematiky a použitie/aplikáciu výrobkov. Od mikrometrov k súradnicovým meracím strojom, vždy máme školenie, ktoré bude vyhovovat Vašim potrebám; a keď nie, oslovte nás a my navrhneme školenie vyhovujúce Vašim konkrétnym požiadavkám.

Všetky vzdelávacie kurzy sú navrhnuté tak, aby účastníkov vybavily nielen teoretickými znalosťami, ale tiež rozsiahlymi praktickými skúsenosťami získanými vďaka širokej škále najmodernejšieho vybavenia dostupného v každom vzdelávacom centre. Spoločnosť Mitutoyo je právom hrdá na svoje rozsiahle zdroje a skúsenosti v oblasti školenia metrológie. V hlavnom metrologickom centre v Teplicích nájdete školiace stredisko vybavené audio-vizuálnymi zariadeniami, v ktorých je zaisťovaný praktický obsah kurzu.

Kurzy sa konajú v našich troch hlavných školiacich centrách v Tepliciach, v Mošnove a v Považskej Bystrici. Je možné dohodnúť tiež vykonanie školenia priamo u zákazníkov.

Účast v metrologickom kurze spoločnosti Mitutoyo môže viesť k získaniu certifikátu, ktorý informuje o normách, zahrnutých v školení a ktorý je vysoko cenným potvrdením o dosiahnutých znalostiach, z ktorých ťaží jednak zamestnávateľ a tiež aj zamestnanec.