Servis & Podpora

Komplexné riešenie – Nech už aplikácie predstavujú akúkoľvek výzvu, spoločnosť Mitutoyo Vám bude nápomocná od začiatku až do konca.

Spoločnosť Mitutoyo nie je len dodávateľom špičkových meracích prístrojov, ale ponúka tiež kvalifikovanú podporu po celú dobu životnosti zariadenia, opierajúc sa o komplexné služby, ktoré zaisťujú, že Vaši zamestnanci budú môcť maximálne využiť Vaše investície. Okrem základov kalibrovania a opravárenských postupov spoločnosť Mitutoyo ponúka školenia v oblasti výrobkov a metrológie, alebo napríklad IT podporu pre sofistikovaný software používaný v moderných meracích technológiách. Môžeme tiež navrhnúť, zostaviť, otestovať a dodať prispôsobené meraicie riešenia a dokonce, pokiaľ sa to ukáže nákladovo efektívne, vykonať kritické merania priamo vo Vašich prevádzkach na základe dohody.

 • Školenie

  Spoločnosť Mitutoyo ponúka širokú škálu školiacich kurzov v oblasti metrológie zaisťovaných vysoko kvalifikovanými inžiniermi. Všetky kurzy sú založené na mnohoročných skúsenostiach v poskytovaní pomoci, poradenstva a vzdelávania.

  View page
 • IT podpora

  Môžete sa spoľahnúť na podporu spoločnosti Mitutoyo, či už cez telefón, priamo na mieste, alebo prostredníctvom vzdialenej kontroly zariadenia umožňujúcu expertom Mitutoyo prevziať kontrolu nad zariadením cez internet.

  View page
 • Zber elektroodpadu

  View page