Informácie ohľadom situácie súvisiacej s COVID-19

Dovoľte nám, v súčasnej zložitej situácii vyvolanej pandémiou koronavírusu COVID-19, oznámiť Vám niekoľko skutočností ohľadom našej činnosti a podpory Vám, našim zákazníkom. . . .

Aj my sa súčasným vývojom krízovej situácie intenzívne zaoberáme. Našou snahou je zároveň v najvyššej možnej miere rešpektovať nariadenia a doporučenia vlády Slovenskej republiky a preto sme prijali nevyhnutné opatrenia, ktoré majú za úlohu zabrániť šírenia koronavírusu a chrániť tým našich zamestnancov, Vás – našich zákazníkov, ale aj celú spoločnosť.

Zároveň len aktivita nás všetkých nám pomôže všetkým udržať beh ekonomiky a to aspoň v takej miere, ktorú je možné za danej situácie realizovať.

Náš tím zamestnancov Mitutoyo Česko je pre Vás pripravený pomocou rôznych komunikačných kanálov poskytnúť Vám základnú podporu a v prípade naliehavej potreby aj servisnú pomoc na mieste u Vás a to za dodržania všetkých bezpečnostných opatrení potrebných na ochranu zdravia všetkých zúčastnených.

Naši autorizovaní predajcovia, ktorí predávajú hlavne malá meradlá, majú od nás tiež zabezpečenú priamu podporu a sú momentálne pripravení Vám poradiť a v prípade potreby prenesú Vaše požiadavky aj priamo na nás, aby sme v čo najväčšej miere splnili Vaše očakávania. Od 1. 4. 2020, ako už býva tradične zvykom, spustíme našu Jarnú akciu a tak veríme, že znížené ceny základných komunálnych meradiel pomôžu aj Vám na plnenie súčasných úloh a pri rozjazde nových projektov.

Ak potrebujete akokoľvek poradiť, pomôcť, zavolajte nám, alebo napíšte email. Budeme Vás čo najskôr spätne kontaktovať.

Informácie ohľadom dodávok tovaru ...

V súčasnej dobe nehrozí žiadne významné spomalenie, alebo obmedzenie dodávok tovaru k Vám - našim zákazníkom. Ako iste dobre viete, väčšina nášho sortimentu meracej techniky je vyrábaná priamo v Japonsku v našich vlastných závodoch. Tu je situácia veľmi konsolidovaná a máme potvrdené, že proces objednávania aj dodávania zostáva bez obmedzení, alebo akýchkoľvek zmien. Vzhľadom k týmto informáciám môžeme potvrdiť, že sme schopní udržať plánované množstvo zásob štandardných produktov a služieb, uspokojiť Váš dopyt a to v celej šírke nášho ponúkaného tovaru, ktorý obsahuje náš katalóg.

Hoci sme v Slovenskej republike pristúpili k preventívnym opatreniam v rámci logistiky, aby sme minimalizovali všetky riziká, objednávky vybavujeme bez problémov.

V prípade akýchkoľvek otázok sme Vám k dispozícii. Zatiaľ vás môžeme uistiť, že v rámci opatrení daných našou vládou, sa snažíme zabezpečiť všetky Vaše dopyty. A rovnako ako Vy dúfame, že táto ťažká doba a s ňou spojená krízová situácia v podnikaní, bude čo najskôr za nami a v zdraví ju všetci prečkáme.

S prianím pevného zdravia sa tešíme na ďalšiu spoluprácu!

Váš tím Mitutoyo Česko s.r.o., organizačná zložka, Považská Bystrica

0fe36fa2f9f4947635a505c7d59291a1_f2804.jpeg

Sme tu pre Vás!

Tešíme sa na stretnutie s Vami! V prípade otázok kontaktujte:

Mitutoyo Česko s.r.o.
Hviezdoslavova 124
017 01 Považská Bystrica
Tel: +421 948 595 590
Email

e2bb74f213912d36ceeb86477f66a0c8_f10344.jpg

Prístup ku všetkým výrobkom Mitutoyo!

Prezrite si naše produkty, príslušenstvo a náhradné diely, špecifikácie, obrázky a technické výkresy. Sledujte videá a sťahujte softvér, informácie o produktoch a dokonca aj CAD súbory. Všade a s akýmkoľvek mobilným alebo stacionárnym zariadením.

Mitutoyo Shop

967342f82a733044f0014859eb49d780abf42e15.jpg

Oficiální predajcovia

Mitutoyo, ako celosvetovo vedúca spoločnosť v oblasti meracej techniky, pre Vás vybudovalo lokálnu sieť oficiálnych predajcov meracích prístrojov Mitutoyo.

Oficiální predajcovia