Vzdelávacie balíčky

Vzdelávací balíček spoločnosti Mitutoyo obsahuje radu položiek, ktoré majú slúžiť ako pohodlné odkazy na teóriu a prax strojárskej metrológie pre použitie v triede, na pracovisku a v laboratóriu.

Kolekcia obsahuje rôzne materiály, od ľahko prístupných nástenných plagátov, až po komplexnú referenčnú knihu, všetko doplnené atraktívnymi farebnými fotografiami a ilustráciami slúžiacimi k názornej demonštrácii bezpečného a účinného používania meracích zariadení. Materiály zároveň poskytujú dostatok informácií pre hlbší výzkum v konkrétnych oblastiach zájmu čitateľa.

Rychlý průvodce měřením

Referenční příručku tvoří 64 celobarevných stránek formátu A4 popisujících konstrukci a použití mnoha měřicích přístrojů používaných v metrologii. Text je doplněn užitečnými definicemi běžně používané terminologie v různých technikách, včetně měření kruhovitosti a válcovitosti a SPC.

Vyžádejte si výtisk ZDARMA

Průvodce stupni krytí IP

16-ti stránková celobarevná příručka formátu A5 vysvětluje kódy IP, což je systém používaný k hodnocení odolnosti jednotlivých digitálních měřicích přístrojů vůči vlivům kontaminace prachem, vodou a chladicích kapalin běžně používaných ve výrobním prostředí.

Vyžádejte si výtisk ZDARMA

Sada plakátů č. 1

Účelem těchto nástěnných plakátů je poskytnout užitečné, vždy dostupné informace o měřicích přístrojích, které se obvykle nacházejí v dílně a vzdělávacích zařízeních. Všechny plakáty jsou celobarevné a mají rozměr A1. Tato sada obsahuje třmenový mikrometr, číselníkový úchylkoměr a koncové měrky.

Vyžádejte si výtisk ZDARMA

Sada plakátů č. 2

Účelem těchto nástěnných plakátů je poskytnout užitečné, vždy dostupné informace o měřicích přístrojích, které se obvykle nacházejí v dílně a vzdělávacích zařízeních. Všechny plakáty jsou celobarevné a mají rozměr A1. Tato sada obsahuje posuvné měřítko, výškoměry a stupně krytí IP.

Vyžádejte si výtisk ZDARMA

Průvodce drsností povrchu

Stručný kapesní průvodce pro laboratoř a dílnu obsahující definice a terminologii výrazů používaných v dnešních mezinárodních normách zabývajících se tímto segmentem strojírenské metrologie.

Vyžádejte si výtisk ZDARMA

Referenční příručka metrologa

Tato 38mi stránková celobarevná kapesní brožura je užitečným zdrojem informací o mnoha aspektech metrologie, jako jsou ekvivalenty stupnic tvrdosti, relativní velikost mikronu a tolerance koncových měrek, a jejich následná použitelnost.

Vyžádejte si výtisk ZDARMA

Poznámka: K dispozícii iba do vyprázdnenia zásob a iba v Českej republike a na Slovensku. Žiadosťou o niektorý zo vzdelávacích balíčkov sa prihlasujete k odberu e-Newsletteru Mitutoyo Česko s.r.o. Ctíme Vaše súkromie a Vaše údaje neposkytneme tretím stranám. Z tohoto odberu se môžete kedykoľvek odhlásiť. Pokiaľ si prajete dostať niektorý z vyššie uvedených materiálov, ale nemáte zájem o náš e-Newsletter, odošlite láskavo svoju požiadavku na info@mitutoyo.sk.